KTM Garantija

KTM velosipēdi tiek ražoti, pielietojot jaunākās tehnoloģijas, un aprīkoti ar pazīstamu ražotāju komponentēm. KTM velosipēdiem ir spēkā 5 gadu garantija pirmajam pircējam pilnībā nokomplektētiem velosipēdiem materiālu defektiem vai rāmja ražošanas defektam ( ja tiek ievēroti servisa intervāli) un 2 gadu garantija dakšai ( KTM dakšai, ja cits ražotājs, tad spēkā dakšas ražotāja garantija).

5 gadu garantija rāmim ir spēkā tikai, ja vienreiz gadā tiek veiktas servisa pie KTM dīlera saskaņā ar KTM servisa rokasgrāmatu. KTM jāapstiprina veiktās pārbaudes ar zīmogu un parakstu. Ja servisa apkopes netiek veiktas, garantijas laiks rāmim tiek samazināts uz 3 gadiem. Riteņa īpašnieks sedz servisa apkopes un pārbaudes izmaksas. Oglekļa šķiedras KTM velosipēdiem un dakšām ir 3 gadu garantija.

Velosipēdiem, kas pakļauti ekstremāliem apstākļiem ( DOWNHILL, freeride, netīrumi) garantijas periods ir 3 gadi.

KTM elektrisko velosipēdu rāmjiem spēkā ir tādi paši nosacījumi kā parastajiem velosipēdiem. Elektriskās sistēmas sastāvdaļām ( akumulators, motors ..) garantija ir 2 gadi ( sākas no pirkuma datuma – attiecībā uz materiālu defektiem/ ražošanas defektiem). Ražotāja ekspluatācijas norādes ir jāievēro ( attiecībā uz akumulatora lādēšanu utt.). Šī informācija ir norādīta konkrētā elektrovelosipēda rokasgrāmatā.

Garantijas laiks ir spēkā no pirkuma datuma. KTM dīleris izsniedz garantiju tikai pirmajam pircējam, tā nav spēkā tālāk pārdotiem velosipēdiem. Garantijas realizācijas gadījumā KTM veiks bojātās detaļas remontu vai nomaiņu. Komponentes, kuras nav bojātas, tiek mainītas, ja velosipēda īpašnieks to apmaksā. Garantija nav spēkā dilstošām detaļām dabiskā nodiluma gadījumā. Dabiskais nodilums attiecas uz sekojošām komponentēm: aploces, krāsa, bremžu kluči un gumijas , sēdekļi, riepas, stūres lentas, stūres, stūres iznesumi, stutes, kustīgo daļu gultņi un blīves, zobrats, kasetes, bremžu un ātrumu pārslēgu troses, gaismekļi. KTM garantija nav spēkā , ja ir bojājumi, kas radušies neatbilstošu / nekvalificētu neatbilstošu izmaiņu / remonta gadījumā.

Velosipēda rokasgrāmatas beigās atrodas pieņemšanas un nodošanas sertifikāts. Pircējs to paraksta un veikalam paliek kopija. Šo sertifikātu kopā ar bojāto daļu vai velosipēdu jāuzrāda garantijas pieteikšanai. Tas ir pirkuma apliecinājums, bez kura nav iespējams pieteikt garantiju.

Šī garantija ir spēkā visā pasaulē. Lai pieteiktu garantijas gadījumu, jādodas uz veikalu ar šo garantijas sertifikātu. Oficiālais pārstāvis parūpēsies par visu nepieciešamo. Garantija nav spēkā , ja mainīta sākotnējā konstrukcija vai aprīkojums, vai ja velosipēds ir lietots neatbilstoši. Šī ir brīvprātīga KTM garantija. Nacionālajā likumdošanā var būt noteiktas citas prasības.